Prodej, Rodinné domy, 202m² - Nové Město pod Smrkem, Ev.č.: 00009

Nové Město pod Smrkem, okres Liberec

Prodáno.

Nabízíme exkluzivně k prodeji více generační Rodinný dům blízko centra v Novém Městě pod Smrkem. Dům je 3-patrový. Přízemí a patro je plně obyvatelné, v každém se nachází 1 bytová jednotka o dispozici 3+kk a vlastním sociálním zařízením. Ve 3. nadzemním podlaží se nachází rozlehlá půda ideální jako úložný prostor či lze přestavět na ateliér nebo jako hernu pro děti.

Vedle domu stojí 2patrová stodola, která může být použita jako další skladový či výrobní prostor (dílna, drobná truhlárna, apod.). Nebo lze přestavět na plnohodnotný obytný přístavek.

Dům se stodolou je totiž plně propojen verandou s krbem, která dnes slouží jako hlavní vstup do domu. Na střeše verandy tak vznikla krásná terasa s výhledem na zahradu.

Dům je částečně podsklepený (3 drobné místnosti), na straně domu je přistavěna ještě plně funkční garáž.

Celý dům je vytápěn plynovým kotlem, v přízemí je možno přitopit krbovými kamny. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Veškeré odpady jsou svedeny do městské kanalizace. Všechna okna vyměněna za značková plastová.

K domu náleží 2 zahrady. První, menší o rozloze 127m², se nachází na levé straně domu a je na ní samostatný vjezd. Druhá, větší o rozloze 850m², se nachází na druhé straně domu. Je krásně udržovaná se vzrostlými ovocnými stromy a příjemným venkovním posezením. Tuto zahradu by bylo možno využít i jako stavební parcelu.

Dům je celkově udržovaný a v dobré kondici. Nevázne na něm žádná zástava a je ve vlastnictví jednoho majitele. Plně vhodný je k bydlení, ale také k realizaci podnikatelského záměru (dílna, výroba, obchod, pronájem, přestavba na apartmány, apod.)

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doložen, v souladu se zákonem 406/2000 Sb., proto uvádíme energetickou náročnost budovy třídy G.

Blízké okolí nabízí možnosti širokého sportovního vyžití – populární Singltreky, hora Smrk, v zimě běžky, sjezdařský areál v polském Swieradowě Zdroji, koupaliště.

Na koupi nemovitosti Vám zajistíme výhodné hypoteční financování. Při využití našich finančních služeb Vám garantujeme nejlepší nabídku hypotéky na trhu a vrácení celého rezervačního poplatku, pokud Vám hypotéka nebude schválena.

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Nové Město pod Smrkem
Okres Liberec
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 202 m²
Plocha pozemku 1.199 m²
Plocha zastavěná 186 m²
Stav objektu Dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Zástavba Obytná
Datum nastěhování 04.02.2019
Zahájení prodeje 17.12.2018
Rok výstavby 1920
En. náročnost b. G (PENB nedodán)
Zařízený Ne
Bezbariérový ne
Terasa ano (20m²)
Sklep ano (30m²)
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Satelit
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Lokální plynové
2 290 000 Kč
konečná cena