Prodej, Byty 4+kk, 156 m² - Husinec-Řež u Prahy - BYT B, Ev.č.: 00007

Husinec, Praha-východ

Nabízíme k prodeji 3 nadstandardní mezonetové byty o dispozici 4+kk a výměře 156 m² v krásném nízkoenergetickém projektu VILAREZ. Ke každému bytu náleží terasa o výměře 27 m² a pozemek o velikosti od 227 m² do 345 m².

Byty budou postaveny v obci Husinec, která se nachází v malebné přírodě. Celou obec obtéká řeka Vltava. Projekt se nachází na kopci, takže není v záplavové zóně.

Husinec je obec s cca 1.500 obyvateli a plnou občanskou vybaveností. Občané obce zde mohou využívat místní knihovnu, obchody, restaurace, poštu, mateřskou a základní školu.

Projekt je situován ve výborně dostupné lokalitě od Prahy. V dochozí vzdálenosti je vlakové nádraží, cca 10min pěšky, ze kterého se vlakem CityElephant dostanete do Prahy na Masarykovo nádraží za 28 minut. Vlak jede každou půlhodinu, ve špičce každých 15 – 20 minut. Autem je to 22 km do centra Prahy, 6 km na nájezd na D8.

Husinec je jednou z nejslunnějších oblastí Středočeského kraje. Hned vedle projektu je les, kolem projektu je nyní stavební situace daná a stálá.

Doporučujeme pro rodiny s dětmi, které chtějí být v dosahu Prahy, přesto v přírodě a ve stylu bydlení v rodinném domě se zahradou.

Jednotlivé byty jsou nyní ve výstavbě. Nabízíme tak jedinečnou možnost si byt navolit podle Vašich představ. V této fázi je interiér velmi variabilní, nabízíme 3 možnosti provedení. Dispozice bytů je spodní patro o velikosti cca 53 m² – ve spodním patře se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní a východem na terasu, dále pak malá koupelna, komora a prostorný vstup. Horní patro je o výměře cca 50 m² - v horním patře naleznete ložnici, dva dětské pokoje a hlavní koupelnu. Nad horním patrem se rozprostírá nádherné podkroví o velikosti 50 m² – i zde vybudujeme pochozí strop tak, abyste tento prostor mohli naplno využívat. Je jen na Vaší volbě, zda tento prostor využijete jako rozlehlou půdu, nebo ho proměníte v dětskou hernu, ateliér či pracovnu. Samozřejmostí je výběr barev, dveří, sanity, obkladu a podlahových krytin podle Vašich představ a snů, vše ve vysokém standardu.

Předpokládaný začátek výstavby je duben 2019. Předpokládaný termín nastěhovaní je březen 2020.

Kategorie Byty 4+kk
Lokalita Husinec
Okres Praha-východ
Typ bytu mezonet
Nízkoenergetický 1
Vlastnictví Osobní
Plocha užitná 156 m²
Plocha podlahová 156 m²
Počet podlaží 2
Podlaží umístění 1
Stav objektu Novostavba
Budova Cihlová
Poloha objektu Řadový
Zástavba Obytná
Rok kolaudace 2020
Rok výstavby 2019
En. náročnost b. B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB 52.4 kWh/m² za rok
podle vyhlášky vyhláška 148/2007 Sb
Míst k parkování 2
Parkování ano
Rozměry - výška stropu 2.5 m
Terasa ano (27m²)
Komunikace Asfaltová
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Lokální plynové
8 750 000 Kč
konečná cena