Jsme
nezávislí

A proto nehledáme žádné
kličky na klienty.

V roce 2012 jsme otevřeli Finberry. Jednu z prvních opravdu nezávislých finančně poradenských společností na trhu. Byla to alternativa k tolik neoblíbeným Multilevlům a to se dařilo. Po několika letech jsme Finberry od investora odkoupili. Jsme rádi, že její top služby Vám díky tomu přinášíme v rámci skupiny CAPEK&CO. Mrkněte níže.

Konzultace

Finanční plány, hlídání termínů, zastupování, právní ochrana…

Bydlení

Umíme se dostat k nejlepšímu úroku a měsíční splátce…

Zdraví a život

Vypočítáme na halíř přesně pojistnou částku, která Vám udrží životní úroveň…

investice

Prozkoumáme, zda se Vám vyplatí investovat do fondů, do nemovitostí…

pro firmy

Zajistíme Vám financování pro rozvoj Vašeho byznysu, nebo postavení…

školení

Tohle školení Vás bude bavit. Nebudete jen sedět za stolem…

Konzultace

Poradíme, protože chceme, ne protože musíme.

Na Vaše finance se podíváme v souvislostech. Doplníme naše léty nabyté zkušenosti moderní trendy a vypracujeme doporučení šité na míru.

Jak pracujeme? Sedneme si s Vámi do křesel a budeme si povídat. My tak zjistíme, co si přejete, co opravdu potřebujete. Následně detailně nastudujeme finanční produkty, které již máte, a vypracujeme detailní plán, jak postupovat, jak se dostat k Vámi nastavenému cíli. Od této chvíle si Vámi využívané finanční produkty začnou „povídat“, začnou spolupracovat.

Benefit pro Vás? Nejen, že ušetříte tisíce korun ročně, ale především začnete využívat produkty, které opravdu potřebujete a na kterých začnete vydělávat, nejen za ně platit.

Kolik času nad Vaším plánem strávíme? 15 hodin intenzivní práce jen pro Vás.

Jaká je naše cena? 25 tisíc Kč.

Zavřít

Bydlení

98 % našich návrhů banky schválily, zařídíme i pro Vás.

Na Vaši hypotéku koukneme v souvislostech. Není to jen o slepém vyřízení hypotéky, ale o správném nastavení takového produktu a o kombinaci s dalšími možnostmi. Umíme tak zařídit řešení skutečně na míru, ať už jde o využití minimálních vlastních zdrojů nebo naopak nasměrování hypotéky k co nejrychlejšímu splacení.

Co pro Vás uděláme? Postaráme se o celý proces. Nejprve pro Vás uděláme scoring trhu a zjistíme, u jakých bank je Váš záměr financovatelný. Pak s bankami projednáme přesné podmínky a pošleme je proti sobě, aby nabídka pro Vás byla ještě lepší. Nečekejte od nás marketingové nabídky, které „vyjely“ z hypokalkulačky, ale skutečně předjednané podmínky přímo pro Vás. Co řekneme, to platí, žádné změny parametrů těsně před schválením či podpisem úvěrových smluv.

Nakonec Vás provedeme celým procesem schvalování. Tím ale naše práce nekončí, pro Vás je důležité hypotéku řádně vyčerpat a splnit podmínky po čerpání. O vše se postaráme, vše pohlídáme.

Naše odměna? Bereme si na triko, že pro Vás hypotéku seženeme a zařídíme. Když po prvních našich kalkulacích řekneme, že to jde, stojíme si za tím. Nás tedy čeká odměna ve chvíli, kdy banka hypotéku schválí, a to formou provize ze zisku banky. Pokud Vám banka hypotéku neschválí, náklady na naši práci jdou za námi.

Protože jsme féroví, čekáme férovost i od Vás.

Zavřít

Zdraví a život

Mějte ten nejvyšší komfort. Napořád a bez kompromisů.

Nastavení životní pojistky není rozhodně o: „na Smrt dáme cca 1 milion korun, na Trvalé následky nám bude stačit 500 tisíc Kč, Invaliditu bychom odhadovali na 1,5 milionu korun, co myslíte?“

Toto od nás nečekejte.

Co pro Vás uděláme? My si s Vámi budeme povídat, přesně zjistíme Vaši životní úroveň, jaké máte příjmy (a ne jen ty oficiální) a jaké máte výdaje (a ne jen na splátky úvěrů, ale především na chod Vaší domácnosti). Následně zjistíme, jaké podpory od státu se Vás týkají v případě, že se stane něco neočekávatelného.

Pak toto vše zohledníme a přesně vypočítáme, na jaká rizika a na jaké pojistné částky máte být pojištěn Vy a členové Vaší domácnosti.

Poté poptáme všechny pojišťovny na trhu a doporučíme Vám tu nejlepší. Nejen z pohledu ceny, ale především z pohledu plnění. To znamená, že když se Vám opravdu něco stane, pojišťovna Vám peníze vyplatí.

Takto nastavená pojistka slouží Vám, ne Vy jí, a můžete se na ni maximálně spolehnout.

Spoření do životních pojistek se u nás nenosí. Na to existují jiné, pro Vás o mnoho výhodnější produkty.

Další náš servis? Pokud se Vám přihodí pojistná událost, voláte nám. My za Vás vše obstaráme. Od nahlášení pojistné události, až po zajištění vyplacení peněz.

Životní pojistku jsme nastavili už pěti stovkám klientů, víme jak na to.

Naše odměna? Bereme si na triko, že Vám nastavíme životní pojistku tak, aby Vás skutečně chránila. Dále také doporučíme správného dlouhodobého parťáka, který Vás pojistí a nebude se vymlouvat v případě pojistného plnění. K tomu všemu ale potřebujeme Vaši součinnost, především v návštěvě lékaře, je-li třeba prohlídka.

Pokud vše dopadne, dostaneme provizi od pojišťovny a to z jejího zisku. Za tuto naši odměnu ručíme 5 let… Nebojíme se, pojistku od nás ruší méně než 3 % klientů.

Zavřít

Investice

Investování je o důvěře a o vzájemném respektu. Neinvestujte tedy naslepo.

Nemáme rádi investování do čehokoli, co si není schopno vydělat ani na svůj vstupní poplatek. Nechceme se nikoho dotknout, ale doporučení investovat prostřednictvím společností, které Vám po pěti letech pravidelného ukládání peněz vrátí menší částku, než jste k nim poslali, od nás nečekejte. Naše cesta?

Stavíme své vlastní developerské projekty. Věříme tomu, na co se dá sáhnout, a co my máme pevně v našich rukách. Věříme tomu, na co máme přímý vliv, a kde můžeme zaručit úspěch našimi jmény.

Pokud máte volné zdroje a chuť, přidejte se. Naši klienti si z našich projektů odnášejí zhodnocení 10% p.a.

Co pro Vás uděláme? Přesně zjistíme nejen Vaše potřeby, ale i Váš přístup k riziku a apetit k investování. Podle toho pak namalujeme individuální investiční plán pro Vás – tedy kolik, kam, s jakým rizikem, na jak dlouho a s jakým očekávatelným ziskem.

Kolik času nad Vaším plánem strávíme? 15 hodin intenzivní práce jen pro Vás.

Jaká je naše cena? 25 tisíc Kč.

Zavřít

Pro firmy

Zajistili jsme peníze pro náš rozvoj, zajistíme i pro Váš.

Zajištění financování pro rozvoj byznysu nebo postavení vysněného developerského projektu je krásné v tom, že je naprosto individuální. Neexistuje metodika, podle které byste posoudili dvě podobné firmy. Musíte umět číst v účetních výkazech a výborně se pohybovat po finančním trhu. A to nás baví.

Zajistili jsme finance nejen pro sebe, pro rozvoj naší firmy a postavení našich developerských projektů, ale i pro další čtyři desítky firem, které díky tomu vyrostly.

Co pro Vás uděláme? Detailně si poslechneme Váš záměr. Poté namalujeme možnou cestu, sepíšeme podnikatelský záměr a oslovíme vybrané banky. Pomůžeme Vám dát dohromady potřebnou dokumentaci a zajistíme pro Vás konkrétní nabídku. Opět od nás nečekejte marketingové triky a vytisknutou stránku z jedné kalkulačky. Ne, čekejte od nás popsání naprosto konkrétní cesty, za jakých podmínek, co je pro to potřeba udělat a jak dlouho to bude trvat.

Když si vše odsouhlasíme, provedeme Vás celým procesem schvalování. Když bude potřeba, zajistíme i právní servis.

Výsledek? Schválené financování a připravené peníze pro Vás.

Naše odměna? 2 % + DPH z objemu schváleného úvěru.

Zavřít

Školení

Provedeme Vás finanční džunglí. Neotřele a zábavně.

Po několika letech v této branži jsme si potvrdili, že přehled o finančním trhu a jeho produktech je mezi klienty skutečně velmi nízký. Není v našich silách pomoci každému, kdo by to potřeboval. Rozhodli jsme se tedy, že začneme dělat sezení s většími skupinami, kterým vysvětlíme, jak to skutečně na trhu chodí. Cíl je jediný. Abyste se uměli sami bránit různým rádoby finančním poradcům, kterých po trhu běhá několik desítek tisíc.

Velmi úspěšně jsme tuto formu školení nabídli i firmám pro jejich zaměstnance, v rámci firemních benefitů. Proškolili jsme například úzký management společnosti Datart nebo celý střední management Grandhotelu Pupp.

Na co se v našich školeních soustředíme?

  • Zaostříme na největší chytáky i pasti finančního trhu a ukážeme, jak s nimi naložit.
  • Nakoukneme pod pokličku pojišťovnám: jak správně nahlásit pojistnou událost nebo jak se chová likvidátor.
  • Posvítíme si na hypotéky: nejen jak se dostat k nejlepšímu úroku, ale třeba i to, jak hypotéku využít pro další investici.
  • Vyzkoušíte si investování „nanečisto“.
  • Naučíme Vás, co můžete chtít po bankách, pojišťovnách, úřadech – zkrátka, co všechno je Vaše právo.

Ve finále si budete umět sestavit a hlavně ohlídat vlastní rozpočet, který Vám bude dobře sloužit. Kdy se školení koná a kolik stojí? Pro aktuální akce checkujte náš Facebook… Rádi byste vyškolili svoje zaměstnance? Napište nám, zavoláme a sjednáme si schůzku, abychom vše probrali. Následně Vám sestavíme nabídku na míru.

Zavřít

SPOLUPRACUJEME S ÚZKÝM POČTEM KLIENTŮ

A proto jim můžeme zaručit svou plnou pozornost.

Spolupracujeme s