Nadstandardní byty 4+kk v projektu VILAREZ

Praha Řež – Husinec

Našim klientům jsme v roce 2020 postavili 3 nadstandardní mezonetové byty o dispozici 4+kk a výměře 156 m² v krásném projektu VILAREZ. Ke každému bytu náleží terasa o výměře 27 m² a pozemek o velikosti od 227 m² do 345 m².

Byty jsou postaveny v obci Husinec, která se nachází v malebné přírodě. Celou obec obtéká řeka Vltava. Byty se nachází na kopci, takže nejsou v záplavové zóně.

Husinec je obec s cca 1.500 obyvateli a plnou občanskou vybaveností. Občané obce zde mohou využívat místní knihovnu, obchody, restaurace, poštu, mateřskou a základní školu.

Projekt je situován ve výborně dostupné lokalitě od Prahy. V dochozí vzdálenosti je vlakové nádraží, cca 10 min pěšky, ze kterého se vlakem CityElephant dostanete do Prahy na Masarykovo nádraží za 28 minut. Vlak jede každou půlhodinu, ve špičce každých 15 – 20 minut. Autem je to 22 km do centra Prahy, 6 km na nájezd na D8.

Husinec je jednou z nejslunnějších oblastí Středočeského kraje. Hned vedle projektu je les, kolem projektu je nyní stavební situace daná a stálá.

Celý projekt je zkolaudován a naši noví klienti spokojeně bydlí ve svém novém DOMA. Jsme hrdí na celý tým, který stavbu provedl v nadstandardní kvalitě. Důkazem bylo 5 prohlídek, kdy 4 zájemci řekli – „to se nám líbí, kupujeme“. Na jedny se tedy bohužel nedostalo …

Dodnes na projekt za našimi klienty jezdíme na kafe, kocháme se společně a my plánujeme projekt další.

Nyní 12 rodinných domů na Karlštejně. Již brzy, těšte se!

A
4+KK Dispozice
155,9 m2 Užitná plocha
345 m2 Pozemek
Prodáno
B
4+KK Dispozice
156,4 m2 Užitná plocha
227 m2 Pozemek
Prodáno
C
4+KK Dispozice
156,2 m2 Užitná plocha
319 m2 Pozemek
Prodáno

zAJIŠŤUJEME
I FINANCOVÁNÍ

Dosáhneme na ty nejlepší
hypotéky na trhu.

Díky našim zkušenostem z finančního trhu umíme zajistit nejvýhodnější hypotéky na trhu. Zda na hypotéku dosáhnete či nikoli Vám řekneme do několika hodin. Vzhledem k tomu, že projekt staví naše společnost, Vy dokládáte pouze Vaší bonitu. O vše ostatní se postaráme my. V případě, že i přes naše ANO Vám námi vybraná banka hypotéku neschválí, vrátíme Vám rezervační poplatek v plné výši.

Kontaktovat